KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242302
nr 1324 2302
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. Räv. Signerad, numrerad 140/180. Oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:00:11
400 kr
500 kr